Reperi më i ri nga Tetova, Vebi Bajrami, nxjerr këngën e shumë pritur ”RAP MEDOLI” mos e humbisni këtë këngë (VIDEO)

0
280

Fillim i hatashëm për 18 vjeçarin nga Tetova,e çuditshme por e vërtetë nga një reper kaq i ri të dalë një këngë e një niveli kaq të lart.

këngëtari Vebi ka nxjerr këngën në orën 18:00,duke marrë pëlqime të shumta.

Për më shumë ndiqeni dhe shprehni mendimin tuaj për këngën në linkun e mëposhtëm.

SHARE