E Fejuara E Rashicës Kështu Reagon Pas Fitores Së Kosovës

0
107

Kosova shënoi mbrëmë fitore të madhe kundër Bullgarisë. Pas fitores së Kosovës, e fejuara e Rashicës ka dy fjalë për të. Sulesi i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica në pjesën e parë të ndeshjes mes Kosovës dhe Bullgarisë, shënoi golin e epërsisë.

Djaloshi nga Vushtrria, shënoi golin e parë për Kosovën në minutën e 14-të, pas një hutie në zonën e bullgarëve. Goli i tij i bëri që të ndihen krenar të gjithë kosovarët.Shti nhapcerrat tpshme per ti shiquar vidon dhe pamet.

Krenare me paraqitjet e tij të mrekullueshme duket se po ndihet edhe e fejuara e tij, Belkizi, e cila shumicën e ndeshjeve i qëndron afër atij. Pas ndeshjes së sotme dhe golit të Rashicës, Belkizi me anë të disa postimeve në Instagram ka shprehur dashurinë e madhe që e ka për të. “Faleminderit që ekziston, krenar me ty”, ka shkruar ajo në Instagram. Kujtojmë se Miloti dhe Belkizi janë fejuar në vitin 2015.

SHARE