Makina përplaset me kamionin, plagosen burrë e grua

0
79

Nje aksident automobilistik ka ndodhur ne aksin rrugore Fier-Marinze Nje mjet tip veture eshte perplasur me nje kamion tip vinxh.

Nga aksidenti jane demtuar dy persona qe ndoshin ne makinen tip veture. Mesohet se ata jane burre e grua. Luftar dhe Feruze Shehu, perkatsisht te moshes 78 dhe 77 vjec nga fieri.

Dy te moshuarit kane marre fraktura ne trup dhe jane jashte rrezikut per jeten ne spitalin rajonal Fier.

SHARE