Françeska Jaçe ‘çmend’ rrjetin me fotot

0
82

Françeska Jaçe duket se po e shijon plotësisht periudhën e verës, pasi e kemi parë në foto me bikini dhe buzë detit duke shijuar diellin.

‘Ndërsa është me pushime, ish-banorja e Big Brother ka ndarë një foto provokuese në rrjete sociale, me bikini dhe me format e saj bombastike.

E ulur në shezlong, me këmbët të hapura dhe një pjatë fruta përpara, modelja bukuroshe shkruan: “Fruta apo…?”

SHARE