Femra më e bukur në botë pushton Instagramin

0
158

Demi Rose i është rikthyer punës vetëm një ditë pas vdekjes tragjike të nënës së saj.

Modelja 24-vjeçarja postoi një video në Instagram, ku shfaqej duke u bërë gati për setin e radhës fotografik.

Ajo falënderoi ndjekësit për ngushëllimet dhe dashurinë që i kishin dhënë, pas vdekjes së nënës 64 vjeçare, Christine.

Më pas brunia bukuroshe postoi disa foto me bikini ngjyrë ari, ku tregoi format e saj të mrekullueshme.

SHARE