Angela Martini Nuk Njihet Me Pamjen e Re

0
241

Me pamjen dhe trupin perfekt, Angela Martini është padyshim një nga femrat më të bukura shqiptare dhe që admirohet nga shumë vajza.

Megjithatë prej disa muajsh flitet se modelja ka bërë buzët sërish dhe kjo i ka sjellë një pamje krejt tjetër.

Deri më tani nuk ishte mundur të vërtetoheshin këto “thashetheme” për faktin se bukuroshja nuk ka postuar foto në Instagram duke qëndruar shumë inaktive.

Por një selfie e postuar ditën e djeshme në Instagram tregon ndryshimin e madh dhe buzët vërehen dukshëm shumë të fryra.

SHARE