Ryva Kajtazi Më ‘Hot’ Se Kurrë

0
101

Ryva Kajtazi duket shumë seksi në foton e fundit. Këngëtarja Ryva Kajtazi është rikthyer në top-formë pas lindjes dhe e gjithë kjo pas përkushtimit të madh në palestër.

Së fundmi ajo e ka publikuar një foto në Instagarm dhe rezultatet janë të dukshme pasi këngëtarja duket shumë seksi.

E veshur me një fustan me ngjyra, flokë më të shkurtëra se që jemi mësuar ta shohim, Ryva mezi njihet dhe e ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

SHARE