Kim e Bën Sërish, Nxjerr Gjoks Gjigant

0
251

Padyshim se ajo është e paturpshme kur bëhet fjalë për ekspozimin e aseteve trupore.

Dhe Kim Kardashian ishte në trend teksa bëri që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar, pasi nuk i la aspak vend imagjinatës, të martën në Neë York.

Ylli 36 vjeçar mori gjithë vëmendjen në rrugë derisa u shfaq e veshur me një palë xhinse dhe një bluzë të zezë transparente, duke lënë gjoksin lirshëm pa sytjena e kështu duke ekspozuar edhe thithkat.

Me flokët lëshuara supeve dhe syze dielli, ajo dukej më në formë se kurrë.

SHARE