Shikoni si është transformuar tashmë Albërie Hadërgjonaj

0
64

Albërie Hadërgjonaj njihet për stilin ekstravagant dhe pamjen përherë të kuruar që të gjithë e komentojnë shumë pozitivisht.

Edhe pse është gjyshe, ajo vazhdon të ruajë një fizik perfekt dhe është më në formë se kurrë. Këngëtarja ka ndryshuar pamje së fundmi duke ju rikthyer ngjyrës së kuqe tek flokët. Albëria e ka pasur edhe më herët këtë ngjyrë flokësh, megjithëse në një nuancë tjetër.

Së fundmi Rihanna bëri po të njëjtin ndryshim në pamje duke promovuar kështu një trend të ri për sezonin e verës. Mbase edhe këngëtarja e njohur shqiptare ka marrë pak frymëzim nga ylli botëror për këtë transformim. Megjithëse ka goxha ndryshim, Albëria duket po aq e bukur edhe me këtë ngjyrë të re.

SHARE