Christine McGuinness shfaqet ‘bombastike’ në Spanjë

0
58

Christine McGuinness, ka paraqitur asetet e saj sensacionale derisa po kalon pushimet në Spanjë. Ajo është një nënë e zënë, pasi që ka për të rritur tre fëmijë.

Christine McGuinness është dukur në formë të lartë e ku është shfaqur seksi në pushime në Spanjë të premten.

Ylli i “The Real Housewives of Cheshire” ka pasur të veshur bikine të gjelbër dhe është dukur tepër në formë.

SHARE