Tea Zhuli shfaqet në plazh, por mbulon gjoksin me duar

0
106

Ish ylli i Big Brother Albania, Tea Zhuli ka vazhduar me provokimet nëpër rrjetet sociale
Bukuroshja e reality shoë’ut më të madh në Tiranë, “Big Brother Albania” vazhdimisht ka provokuar me foto të nxehta nga plazhi nëpër rrjetet sociale por jo si kësaj here.

Ajo ka hequr sutjenat e saj dhe ka pozuar pothuajse tërësisht e zhveshur, derisa me duar ka mbuluar gjoksin e saj.

Tea është e njohur për format e saj natyrale, për të cilat është vlerësuar edhe gjatë periudhës së saj sa qëndroi në Big Brother.

SHARE