Nën perëndimin e diellit dhe me bikini, Oriola Marashi “tërbon” meshkujt

0
128

Së fundmi Oriola Marashi i ka treguar të gjithëve se po kalon pushimet në bregdet. Ajo ka postuar disa foto provokuese vetëm me rroba banjë nën perëndimin e diellit.

Modelja ka pozuar mjaft seksi, duke nxjerrë në pah format e saj trupore, ndërsa shihet se fotot kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente.

Oriola momentalisht po përflitet mjaft edhe për karrierën e saj. Ajo ka arritur shumë sukses në fushën e modelingut, ku së fundmi është bërë imazhi më i ri markës së njohur Guess. Mesa duket trupi dhe bukuria e saj po i hapin shumë dyer edhe jashtë vendit.

SHARE