Enca zbulon titullin e këngës së re me një pozë shumë joshëse

0
62

Ka disa ditë që Enca Haxhia e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

E tani ajo ka vendosur ta tregoj emrin e këngës e cila vjen me videoklip dhe publikohet shumë shpejtë.

Kësaj radhe ajo ka vendosur t’i këndojë xhelozisë andaj pikërisht kështu do të titullohet kënga e re e këngëtares seksi e cila sigurisht se do të shfaqet seksi edhe në këtë këngë.

“JEALOUS” Soon 🐆❤️”, ka shkruar ajo pranë postimit në Instagram

SHARE