Alesia Bani nuk lodhet! Pozon para të gjithëve

0
115

Ish-velina e emisionit “Stop”, Alesia Bami nuk po i ndahet plazhit.

Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në breg të detit, e ulur dhe e veshur me një palë bikini, që i kanë nxjerrë linjat e bukura trupore.

Të pasmet ‘shpërthyese’ padyshim që morën gjithë vëmendjen në këtë foto. Komentet nga ndjekësit në foton e saj janë të shumta.

Por velina në këto foto duket shum e lumtur dhe shumë joshëse dhe komentet e njekësve e bëjnë me të lumtur dhe motivuese për të postuar më shumë foto të tilla

SHARE