Nuk përmbahet Xhensila! E lagur dhe me këmishën e tejdukshme ekspozon gjoksin e saj bombastik

0
154

Modelja Xhensila Pere është një prej personazheve që ka bërë mjaft zhurmë dhe mbahet mend që nga Big Brother.Së fundmi ajo ka pubikuar një foto, ku edhe shfaqet mjaft seksi dhe provokuese duke mos i lënë shumë vend imagjinatës.

Kësaj here Xhensila ka pozuar në një pishinë, duke mbajtur veshur vetëm një këmishë të gjelbër, e cila nuk fshihte asgjë.

Krahas fotos ajo shkruan: Pak freskët , po vishem …

SHARE