Femra më seksi në botë tregon se çfarë mashkulli i pëlqen

0
175

Kate Upton, që është zgjedhur dy herë femra më seksi në botë, ka dhënë një intervistë para ca kohësh për një medium amerikan.

Ajo tregoi detaje nga jeta e saj, hobitë e saj si dhe çfarë i pëlqen asaj tek një mashkull.

Upton kishte lindur në Michigan dhe ishte rritur në Florida. Ajo doli në skenë në vitin 2010 si fytyra e revistës Guess dhe pastaj bëri famë të jashtëzakonshme.

“Mendoj se për nga aspekti i famës ishte një periudhë kur nuk mund të adapotohesha me këtë ide. Ashtu edhe familja ime”, tregon ajo.

“Por tani jam mësuar. Është shumë emocionuse”

Nuk kishin si të mungonin edhe pyetjet për preferencat e saj tek meshkujt.

“Mustaqet janë obliguese”, tregon Upton.

“Më pëlqen një djalë me vetëbesim. Gjithashtu nëse nuk e ndan ushqimin e tij me mua në takimin e parë le të harrojë takimin tjetër”

Fotot e saj të fundit vazhdojnë të mahnisin fansa nga e tërë bota.

 


 

SHARE