Zaimina Është Shtatzënë !

0
179

Zaimina Vasjari është një nga femrat më të njohura shqiptare. Këngëtarja nis karrierën e saj me pjesmarrjen në Miss Shqipëria ku e më pas iu përkushtua muzikës duke u kthyer në një nga këngëtaret me të njohura e të komentuara të showbizit.

Prej javësh ajo është përfolur për një shtatëzani me partnerin e saj biznesmen. Ky i fundit i propozoi bukuroshes për martesë gjatë një udhëtimi të tyre në Maldive e duket se tani dashuria e tyre është bekuar me një fëmijë.

Këngëtarja ende nuk ka folur për këtë gjë apo të bëj një postim për fansat dhe ndjekësit, por postimi i saj i fundit tregon se ajo po mundohet ta fshehë barkun që ka nisur të rrumbullakoset.

Zaimina ka pozuar me një body në plazh duke pozicionuar duart në bark si për ta fshehur atë. Ajo duket rrezëllitëse dhe joshëse.

SHARE