Kjo është videoja e Marina Vjollcës që po çmend rrjetet sociale

0
336

Jemi vetëm në pranverë, por Marina Vjollca ka nisur të mendojë që tani për plazhin. Moderatorja e famshme ka kaluar një vit të mbushur me udhëtime, e pushime herë në dëborë e herë në plazh.

Këto ditë të bukura me partnerin e saj Getoar Selimi duhet se i kanë mbetur aq shumë në mendje bukuroshes së ekranit saqë ka vendosur t’i ndajë me adhuruesit e saj në rrjetet sociale.

Marina ka publikuar një video në Instagram, e cila duhet thënë është tejet provokuese. Moderatorja e “Procesit Sportiv” mban të veshur një shall, të cilin e zbërthen në mënyrë joshëse, gati-gati erotike dhe ndjellëse.

Sigurisht, si gjithmonë në formë të mirë fizike, Marina duket e mrekullueshme.

 

Kur vjen vera?😩😭

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

SHARE