Stine Dhe Roza Lati Sërish Bashkë

0
261

Pas një histori të gjatë dashurie mes Roza latit dhe Stine për fat të keq çifti nuk janë më bashkë por në mes tyre ka një miqësi të mirë që e ruajn bashkë me kujtimet

Por Ditën e djeshme Stine ka performuar në një shkuma party në Vlorë ku është par edhe Roza, megjithëse kjo e fundit nuk ka postuar foto nga festa, ndersa.  Stine ka postuar një foto ku shfaqet duke kënduar ku në mes të turmes së njerëzve duket e Roza

Në foton që Stine ka postuar është pikërisht Roza në plan të parë ç’ka tregon se dyshja ruajnë ende një shoqëri të mirë dhe nuk e kanë problem të argëtohen në të njëjtin ambient.

 

 

SHARE