Aktori Turk i Shkruan Këngëtares Shqiptare

0
349

Pasi kishte dëgjuar disa prej këngëve të saj, aktori dhe producenti i njohur turk, Okay Kaynarca i ka shkruar këngëtares shqiptare Aida Doci.

“Përshëndetje Aida. Ne i pëlqejmë shumë këngët e tua dhe të kemi dëgjuar. Nëse ka mundësi dua të të dëgjoj të performosh live”, i shkruan aktori edhe pse duket se nuk e njeh mirë gjuhën angleze.

Aida e befasuar nga ky mesazh e ka postuar në Instastory dhe ka falënderuar aktorin, i cili është shumë i njohur në kinematografinë turke.

SHARE