Rita Ora Xhiron Trupin e Saj !

0
258

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është një prej femrave më atraktive në botë.

Bukuroshja e lindur në Kosovë ka kaluar këtë verë pushime të paharrueshme në Xhamajka dhe sapo ka sjellë një video interesante nga atje.

Take me back 🔫

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

26 vjeçarja shfaqet në një xhirim me bikini të kuqe dhe xhiron vetën teksa lëviz në një pjesë me shkëmbinj duke shfaqur njëkohësisht edhe format e saj bombastike.

🙅🏼🙆🏻🙅🏻we made it🙅🏻🙆🏼🙆🏻

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

SHARE