Mbappe, Lamtumirë Monaco !

0
315

Kylian Mbappe dhe Fabinho mund të transferohen në Paris Saint-Germain.

Monaco dhe Paris Saint-Germain janë në negociata për Kylian Mbappen dhe Fabinhon.

Klubi nga Parisi është duke kërkuar huazimin e Mbappes me të drejtë blerje në fund të sezonit. Klubi nga Parisi i ka ofruar kampionit të Francës sulmuesin brazilian, Lucas Moura.

Kurse, në verën e ardhshme klubi nga Parisi do t’i paguaj Monacos edhe 139 milionë euro.

SHARE