Megi Ndokaj Në Krahët e Biznesmenit

0
322

Modelja dhe balerina Megi Ndokaj u bë e njohur për publikun si velina e “Telebingos” shqiptare. 24-vjeçarja sot është pjesë e seteve fotografike me fotografin e njohur Fadil Berisha.

Sa i takon jetës private, Megi është treguar shumë e rezervuar dhe askush nuk ka ditur diçka për ndonjë lidhje të mundshme të saj.

Megjithatë së fundmi modelja është fotografuar në Jalë krah të dashurit.

SHARE