Ledina Çelo nuk po e ndien moshën.

0
257

Ka ardhur me një foto tejet joshëse dhe provokative, shkruan Indeksonline.
Nuk ka hezituar që këto imazhe t’i ndajë edhe me miqtë e saj në Instagram.
Në foksu të kësaj fotoje është gjoksi i Ledinës i cili me apo pa dashje pothuajse sa nuk i ka dalë jasht.

 

SHARE