Arilena Ara Në Kazakistan Me Performancën Live !

0
193

“I’m Sorry” po kalon kufijtë, çdo ditë shtohen mbi 1milion klikime, tani Arilena Ara “çmend” Kazakistanin me performancën live…

Arilena Ara ka mahnitur të gjithë në “Expo 2017” në Astana, në kryeqytetin e Kazakistanit. Ajo performoi në eventin e organizuar nën temën “Energjia e së ardhmes”. U prezantua me këngën “I`m sorry”, variantin e sapopublikuar, anglisht, të “Nëntori”, nga ku doli edhe me çmim.

Ajo ndau me publikun vetëm një foto, ku shihej e gjitha e kuruar dhe shumë bukur por intv.al ju sjell videon nga performanca e Arilenës në “Expo 2017” në Astana

SHARE