Irina Shayk “Ringjall” Detin e Vdekur!

0
258

Pasi u rikthye në vendlindjen e saj dhe postoi foto së bashku me gjyshen, Irina Shayk i është rikthyer pushimeve.  Bukuroshja ruse ka publikuar foto tejet provokuese në rrjetet e sociale teksa është duke pushuar në detin e Vdekur.

Edhe pse vetëm 5 muaj më parë solli në jetë fëmijën e saj të parë, vajzën Lea, 31-vjeçarja duket në një formë perfekte.

SHARE