Kim Tregon Se Sa Seksi Duket Në Bikini !

0
324

Bukuroshja Kim Kardashian duket se ka ndjerë nostalgji për udhëtimin e saj që kishte në Kosta Rika ku udhëtoi së bashku me familjen e saj.

Të dielën bukuroshja ndau një foto si rikujtim nga pushimet e saj,

36-vjeçarja kishte publikuar foto derisa ishte duke qëndruar e zhveshur në bikini ndërsa ajo gëzonte një ditë në pishinë me dy motrat e saj Khloe , 33 vjeç, si dhe Kylie Jenner , 20 vjeç.

Kujtojmë se bukuroshja Kim Kardashian ishte kritikuar shumë nga fansat për përdorim të fotoshopit, pasi asaj i janë publikuar foto ku i shihen të pasmet me celulit.

Si pasojë Kim kishte humbur 100 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

cheers!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

SHARE