Nicole Ende Në Pushime, Shfaqet Seksi Në Ibiza

0
312

Ajo e ka kaluar shumicën e serës duke shijuar diellin dhe detin në jahte luksoze, të përcjella me ditë shumë të ngarkuara me X Factor.

Dhe, Nicole Scherzinger bëri që të ngriten temperaturat, derisa u shfaq në bikini në Ibiza të hënën.

39 vjeçarja ka treguar linjat e saj tejet seksi trupore në bikini, me një fizik për zili.

SHARE