Emina e ‘Kall’ Me Këngën ‘Hatixhe’ Në Miami !

0
282

Modelja shqiptare me famë botërore asnjëherë nuk ka harruar se nga vjen.

 Pavarësisht faktit që ka arritur të bëhet shumë e suksesshme jashtë vendit nuk i ka harruar as edhe një herë traditat.

Këtë Emina Cunmulaj e ka dëshmuar edhe nëpërmjet imazheve të cilat i publikon shpesh nëpër rrjete sociale.

Së fundmi e ka publikaur një video ku shihet duke vallëzuar me këngën ‘Hatixhe’ nga Capital T. Përkrah saj ka shkruar në shqip dhe anglisht: Kshtu eshte kur je shqiptar ❤… Duke vallëzuar shotën në Miami.., ka shkruar ajo.

SHARE