Aksident komunikacioni në autostradën Tetovë-Gostivar

0
375

Sot rreth orës 11:30 në autostrada Tetovë-Gostivar në hyrje të fshatit Kamjanë një vetur ka humbur kontrollin dhe ka dal nga rruga .
Në vetura kan qen dy persona dhe jan të lënduar ,humaniteti i njerëszve i nxorën nga vetura dhe menjeher i dërguan në Spitalin e Tetovës.
Për më hollësisht do tju njoftojm në vijim.

SHARE