Super femër si Françeska

0
280

Modelja e njohur nga Shqipëria, Françeska Jaçe ka kryer disa nderhyrje kirurgjike dhe kjo me qëllim për t’u dukur sa më bukur.
Jaçe gëzon linja të mira trupore, një arsye kjo më shumë për t’i shfaqur ato. Ish- banorja e “Big Brother Albania”, në paraqitjen e fundit në Instagram ka pozuar me bikini ku pamëdyshje duket shumë e formësuar.

SHARE