Zhvishet Era Istrefi Me Bikini, Duket Shumë “HOT”

0
860

Pas shumë koncerteve në mbarë botën dhe përgatitjesh për këngë të reja, Era Istrefi ka nisur pushimet, mëse të merituara.

Atë e kemi karë shpesh herë të postojë foto duke udhëtuar dhe të themi të drejtën kishim kohë pa e parë me bikini në plazh.

Në këto ditë të para shtatori, Era po pushon në Turqi sëbashku me motrën e saj Norën. Era poston shpesh herë foto provokuese, por ditën e sotme ka vendosur të “zhvishet në Instagram”.

Këngëtarja e talentuar, ka ndarë me ndjekësit e saj një foto me bikini blu ku ka nxjerrë në pah linjat e saj seksi

SHARE