Kaq e Pati Dhe Roza, i Shuan Kureshtjen Fansave!

0
266

Moderatorja Roza Lati njihet për provokimet e shpeshta që bën ne media dhe në përditshmëri.

Roza së fundmi bëri bujë ne rrjet me aventurat e çmendura që bëri gjatë pushimeve me kushërirat e saj.

Foto dhe video pafund madje dhe nudo ne pishinë.

Mesa duket moderatorja e ka zakon të qëndrojë nudo, e këtë e tregon me foton që kaa publikuar në “instagram”.

Roza e shtrirë në krevat shihet qartazi që është nudo dhe tepër provokuese.

SHARE