Godet Sërish Mbesa e Ish-Presidentit, Del Për Shooping Por Harron Të Vesh Pantallona

0
265

Mbesa seksi e ish-Presidentit Bujar Nishani u bënë disa ditë që është në qendër të mediave rozë. Ku hanë venë re fotot e saj mjaft provokative.

Këtë herë në rrjete sociale ajo ka provokuar sërish përmes një foto ku shfaqet e veshur me “body” dhe ku ka ekspozuar të pasmet e saj. Në krah të fotos ajo shkruan: “Duke ikur për të bërë pazar…mos kam harruar diçka.

SHARE