Alketa Vejsiu “Befason”, Bën Deklaratën e Papritur Për Valbona Selimllarin

0
345

Këto pa frikë mund të cilësohen dy nga femrat më të bukura dhe më të dashura të ekranit. Prej 2 vitesh bashkëpunojnë në spektaklin e kërcimit “Dance With Me’. Në postimin e fundit në Instagram Alketa ka shprehur dashurinë e madhe ndaj të bukurës shqiptare Valbona Selimllari, si asnjëherë më parë.

‘Të dua Valbona Selimllari’– shkruan Alketa krah fotos ku të dyja duken rrezëllitëse.

SHARE