Shokon Këngëtari i Famshëm: Rita Ora Më Ktheu Në Një Person Të Varur Pas Seksit

0
843

James Arthur ka pranuar se ai u shndërrua në një person të varur nga seksi pas një flirti me rita ora. ish-fituesi i x factor pati marrdhënie me këngëtaren ora në fillim të vitit 2013, pasi doli fituesi i shfaqes.

megjithatë, ai tani ka pranuar se pas përfundimit të flirtit, ai u kthye në një person të varur nga seksi duke fjetur me qindra gra që takoi në internet. Rita, 26 vjeç, i kërkoi jamesit të takohej pasi ajo ishte e ftuar në shfaqjen e itv.

Duke folur për lidhjen e tij fillestare me Ritan, James, 29 vjeç, tha: “Isha kaq i habitur që dikush si Rita ishte në të vërtetë ei interesuar për mua.

“Unë i thashë vetes se kjo nuk mund të jetë reale, Rita ka bërë një gabim, ajo duhet të mendojë se jam dikush i ftohtë.

Këngëtari pohoi se çifti u takua me autobusin e turneut Rita dhe kishte një “natë të mahnitshme”. Ai vazhdoi të thoshte për The Sun: “Atje kishte shumë magji. Rita dukej me të vërtetë e dashuruar me mua, por ende nuk mund ta besoja plotësisht.”

Rita dhe James pastaj u takuan disa herë dhe Arthur tha se Rita madje pretendoi se ishte në dashuri me të. Megjithatë, ajo “u ftoh” sipas djaloshit dhe më pas u zhduk.

Ai pranoi se ishte zemërthyer kur pa fotot të saj në gazeta me burra të tjerë.Duke folur për pasojat, James pranoi se filloi të bëntë seks me gratë e tjera.

Isha duke biseduar me qindra gra në internet ose me Ëhats-App pasi shkëmbyem numra me ta nëpërmjet Tëitter-it, dhe fillova të fleja me aq shumë prej tyre saqë nuk I numëroja dot”.

Ai pretendonte se kishte aq shumë takime seksuale ai nuk mund të mbani mend.

SHARE