Elvana Nuk Sjellë Këngë Por Foto Të Bukura Po!

0
283

Këngëtarja Elvana Gjata ndodhet në Gjermani momentalisht.

Ndonëse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë këngë të re, Elvana është mjaft aktive në rrjetet sociale me foto të re.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto ku vjen shumë serioze dhe me stil.

Madje Elvana llogaritet si një nga këngëtaret që vishet më së miri.

SHARE