Fjolla Morina Befason Mbrëmë, Dukej Si Princeshë

0
455

Këngëtarja atraktive Fjolla Morina ka befasuar me pamjen e saj në edicionin e 13-të të festivalit ‘’Zhurma Show’’.

Mbrëmë në sheshin 21 u mbajt ky festival dhe këngëtarja Fjolla Morina ishte përkujdesur që të binte në sy mirëpo kësaj radhe jo me provokime mirëpo me dukjen e saj të një princeshe.

Ajo erdhi me një karrocë në festival dhe kishte nje fustan ngjyrë pembe të veshur me kosh taman sikur Hirushja në përalla

SHARE