Agnesa Vuthaj shfaqet provokuese nga shtrati

0
140

Agnesa Vuthaj jo vetëm për bukuri, ajo komentohet tej mase edhe për imazhe të ndryshme që realizon. Ish-miss Kosova dhe Shqipëria vazhdon të jetë tejet e komentuar në rrjete sociale e media rozë.

Së fundmi ajo vjen mjaftë provokuese, me një fotografi nga shtrati. Siç duket këtë të dielë bukuroshja po e kalon duke pushuar dhe u çlodhur në shtëpi.

SHARE