Aksident i rëndë trafiku në Shkup

0
110

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në afërsi të Hotel “Continental ” në Shkup.

Sipas dëshmitarëve okularë, automjeti nga shpejtësia e madhe ka humbur kontrollin dhe si pasojë është rrokullisur.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes. Nuk ka informacione për numrin e personave të lënduar.

SHARE