Aktorja shqiptare e filmave për të rritur: Ja domethënia e tatuazheve në të pasmet e mia

0
1604

Aktorja me origjinë shqiptare e filmave për të rritur, Alby Rydes, para disa javësh u shfaq provokuese me disa foto të publikuara në rrjetet sociale.

Në fotografitë e publikuara, ajo nxirrte në pah të pasmet e saj bombastike.

Ajo që bie në sy në trupin e saj janë edhe tatuazhet e shumta që ka.

Ndër figurat e shumta në të pasmet e saj, ajo ka të bëra tatuazh picën dhe marihuanën, ndërsa ka shpjeguar edhe arsyen se pse i ka bërë ato.

“Për të gjithë ata që nuk e kanë ditur, unë jam e fiksuar me picën dhe marihuanën, prandaj më është dashur të bëj portretet e tyre”, ka treguar shqiptarja e nxehtë.

Alby Rides është një nga aktoret më të kërkuara për filmat për të rritur.

Ajo e ka pohuar disa herë tashmë se është shqiptare, madje në shpinën e saj ka tatuazh edhe flamurin tonë kombëta

 

 

 

 

SHARE