Aurela Hoxha djeg Instagramin me fotot e saj sensuale

0
362

Modelja e njohur shqiptare është duke kaluar momente më të mira nën rrezet e diellit.Aurela Hoxha ka ndarë me fansat e saj disa momente ku duket e gjitha ngjyrë çokollatë dhe veshur
me bikini.Aurela është duke synuar tregun ndërkombëtar me nismën e saj të re. Para disa muajsh modelja
prezantoi linjën e saj me bikini në Spanjë.

Ndërkohë të shumtë janë fansat që adhurojnë pamjen e saj.

can i have some 🍕 please ?

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

 

Italian vibes 🍋🍋 @dgbeauty #DGLightblue #DGbeauty #DGItalianZest #ad

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

SHARE