Bella Hadid tregon trupin e saj fenomenal

0
411

Karriera e saj si modele është në kulm dhe Bella Hadid tregoi se pse është kaq e kërkuar me një “selfie” që e postoi në Instagram.

21-vjeçarja tregoi trupin e saj perfekt me një bikini të kuq.

Është e çuditshme që Bella ka një fizik të tillë, pasi në një postim të mëparshëm tregonte se ushqimi i saj i preferuar është hamburgeri.

 

SHARE