Bleona Qereti ‘nxeh’ festat e fundvitit

0
249

Këngëtarja Bleona Qereti së fundmi ka filluar të shpërndajë në profilin e saj në instagram fotot më të mira të saj ndër vite.

E normalisht nuk kishin si të mungonin as fotot hot nga ana e saj.

Në fotot më të fundit të saj ajo duket shumë atraktive, dhe ndoshta me fillimin e vitit të ri do mund të na njohë me foto edhe më shumë provokuese të saj.

SHARE