Blerim Xhemaili triumfoi ndaj Serbisë, ish-bashkëshortja e tij jep ‘vlerësimin’ befasues

0
414

deshja e sotme mes Serbisë dhe Zvicrës ishte një ndër më emocionuesit për shqiptarët, pasi dy golat e shënuar erdhën nga Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri.

Ndërkohë pas përfundimit të ndeshjes, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani, shqiptarit tjetër të skuadrës së Zvicrës, u shpreh se ishte shumë e kënaqur sot, ndryshe nga ndeshja e parë ku tha se “Xhemaili ishte i lodhur”.

“Jam shumë e kënaqur sot. Sot kishim një motiv plus për të festuar. Blerimi pati shumë raste, unë e pashe mire Blerimin sot”, tha ajo në Tvsh.

SHARE