Brenda fermës luksoze të Miley Cyrus

0
267

Miley Cyrus është një adhuruese e madhe e kafshëve dhe në fermën ku ajo jeton me të dashurin e saj Liam Hemsworth mban qenë, kuaj, pula dhe një derrkuc.

Ferma luksoze e Miley Cyrus e ndodhur në Hidden Hills, California është blerë tre vite më parë nga këngëtarja dhe kushton 5 milion dollarë.

Miley e ka nxjerë në shitje, pasi ka blerë një tjetër fermë. Në fermë ndodhet një zonë kalërimi, livadhe, kopshte me perime, një pishinë si dhe vreshta. Ndër të tjera shtëpia ka shtatë dhoma gjumi dhe gjashtë banjo.

SHARE