Britney Spears Shfaq Linjat Perfektë Trupore

0
217

Këngëtarja e hitit Toxic, ka postuar në rrjetet sociale video dhe fotot të saja duke ushtruar trupin, dhe shihet se princesha e muzikës pop nuk ka qenë asnjëherë më në formë se tani.

Ylli 35 vjeçar ka kohë që poston linjat e saj trupore dhe rutinën e saj të ushtrimeve në rrjetet sociale, dhe tregon se sa mirë dhe sa e lumtur ndihet me trupin e saj të tonifikuar.

 

 

SHARE