Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Frizerja e bën edhe në këtë gjendje Shkurte Gashin

Shkurte Gashi një pjesë të madhe të të ardhurave të shumta e investon në pamjen e saj. Grimet profesionale janë të përditshme për këngëtaren...

“Politico”: Inteligjenca hungareze e përfshirë në arratisjen e Gruevskit

Shërbimi Informativ Hungarez është i përfshirë në lehtësimin e arratisjes së ish kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevski, shkruan gazeta Politiko në Bruksel, duke cituar deklarata...

Njeriu i zemrave Elvis Naçi zgjat dorën e ndihmës për motrat, ju gjen strehë...

Njeriu i zemrave Elvis Naçi zgjat dorën e ndihmës për motrat, u gjen strehë Në mes të Tiranës për 50 vjet, motrat nxirren jashtë banesës...

Zaev paralajmëron trajtim spitalor pa pagesë dhe rritje të pagave të mjekëve

Kryeministri Zoran Zaev dje nga foltorja e Kuvendit njoftoi se nga 1 janari i vitit të ardhshëm do të ketë trajtim spitalor pa pagesë...

Bashkëshortja e Granit Xhakës, joshëse si asnjëherë më parë

Mes fushori i Arsenalit Granit Xhaka para disa muajve është martuar me bukuroshen Leonita të cilët jetojnë momente shumë të mira pranë njëri tjetrit,. Në...

Më të shikuara!