Sunday, September 22, 2019

Geta Beqa përvëluese me fotot e reja nga palestra

‘Bodybuilder’-ja Geta Beqa vazhdon të mbetet njëra ndër femrat më atraktive. Ajo është shumë e diskutuar edhe në media, e shkas për këtë bëhen shpesh...

Ashlyn Singh shpalos pjesën më të mirë

Ashlyn Singh është një modele amerikane me origjinë nga Oregoni, që më pas u transferua në Las Vegas, ndërsa aktualisht jeton në Cabo San...

Azet i pandalshëm, tri milionë për tri ditë me ‘Uberlebt’

Superylli shqiptar, Azet, ka vazhduar të pushtojë të gjitha top listat në Evropë.Reperi spektakolar shqiptar i cili ka krijuar famë në hip hopin gjerman,...

Plasën toka në fshatin Pirok (video)

Plasën toka në fshatin Pirok   https://www.facebook.com/TetovaaSot/videos/1919624111404377/

Vajza e Sylejman Selimit me poza tejet provokuese

Bëhet fjalë për Donika Selimin, e cila pos që karakterizohet me një pamje tejet të bukur, ajo ka gjithashtu linja trupore tejet seksi. E madje...

Nina Daniele, modelja e vitit në “Playboy”

Flokë të gjatë, me ngjyrë të errët dhe me onde, thuajse tërësisht nudo, me përjashtim të çorapeve të gjata të zeza, me taka e...

Trista Mikail, pasion jo vetëm për rrëshqitjen

Trista Mikail është një modele e njohur amerikane, e cila është shumë e apasionuar pas sporteve të rrëshqitjes. Bukuroshes i pëlqen shumë edhe fotot,...

Duda Balje shkëlqen prapë, mahnit deputetët

Një nga deputetet më të komentuara të Kuvendit të Kosovës për fizikun e saj tërheqës është Duda Balje.Deputetja e Kuvendit nga komuniteti boshnjak është...

Silvia Caruso, e çmendur pas Lazios

Silvia Caruso është një modele me një pasion të madh për sportin. Në moshë shumë të re ka qenë kampione e skisë detare, ndërsa sot...

Georgina, mirënjohëse për Cristiano Ronaldon

Pak kohë më parë u përfol se Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij bukuroshe, Georgina Rodriguez, janë fejuar, pasi kjo e fundit u...

Lajmet e Fundit!

Weber: Kontesti i emrit duhet të zgjidhet dhe Maqedonia të fitojë perspektivë evropiane

Lideri i Partisë Popullore Evropiane (PPE), Manfred Weber, i cili është kandidat për kryetar të Komisionit Evropian në zgjedhjet e ardhshme në BE, deklaroi...

Askush nuk e dinte: Punëtori i thjeshtë kurseu 11 milionë euro, në fund i...

Askush që e njihte Alan Naimanin nuk e dinte se ai kishte grumbulluar një sasi kaq të madhe të parave. Punëtori kursimtar blinte rroba...

Enca Haxhia surprizon, do e shikoni në një reality show

Enca do t'ju surprizojë me idenë e saj më të fundit. Në një postim të saj në Instastory këngëtarja ka pohuar se është duke...

Teknika e re e zbardhjes së dhëmbëve në shtëpi

  Shumë njerëz ëndërrojnë për dhëmbë të bardhë si bora, të bukur dhe të shëndetshëm, por shumë pak guxojnë të provojnë teknikat për zbardhjen e...

Gazifikimi i Tetovës dhe Gostivarit do të bëhet për dy vjet?

Ministria e Transport dhe Lidhje planifikon që në fillim të vitit 2020 të përfundojnë vendosjen e tubave magjistrale të gazit. Ministri për Transport dhe...

Më të shikuara!