Sunday, September 22, 2019

No posts to display

Lajmet e Fundit!

Sa me fat është Meda, shikoni sa familje e lumtur janë

Mehdin Përgjegjaj është ndër këngëtarët më favorit të muzikës popullore. Hitet e njëpasnjëshme të cilat ka krijuar kanë bërë që të jetë më i pëlqyer...

Marrëveshja e Ohrit në Preambulë, fitore e BDI-së dhe e shqiptarëve

Marrëveshja e Ohrit është zgjidhje për Maqedoninë multietnike dhe duhet të saktësohet në Preambulë, tha ditë më parë zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani...

Qytetarët e Kosovës kërkojnë ndihmë për policët e zhdukur

Derisa Maqedonia pritet të angazhojë edhe njësinë speciale për kërkimin e dy policëve, të cilët me veturën zyrtare kanë rënë në lumin Lepenc, qytetarët...

Presidenti i Napolit “xheloz” për Ronaldon dhe Juventusin

Presidenti i Napolit, Di Laurentis duket se nuk e mban toka, pasi skuadra e tij rivale ka siguruar firmën me një nga lojtarët më...

Vajza e Majlinda Bregut zgjidhet mbretëresha e maturës

Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë bukuroshe,...

Më të shikuara!